Pakiet startowyPakiet Startowy zawiera:

·         Numer startowy z chipem

·          Komplet agrafek do przypięcia numeru startowego

·         Kupon na posiłek regeneracyjny oraz  kawę lub herbatę

-        Pamiątkowa koszulka z krótkim rękawem

 

  

Rozmiary koszulek

 

- chusta wielofunkcyjna

- drewniana łyżka

 

 

- Piwo z Grodziska

 

 

- preparaty ufundowane przez Formotiva Pharma Nutrition

W pakiecie będzie jeden z 2 produktów:

MUSCLE BRICK WHEY to najwyższej jakości preparat wysokobiałkowy, zawierający koncentrat białka serwatki o stężeniu czystego białka 80%, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ponadto białko zawarte w MUSCLE BRICK WHEY jest doskonałym źródłem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz kwasu glutaminowego. Koncentrat białka serwatkowego charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wartością biologiczną (BV104), a także doskonałą przyswajalnością. MUSCLE BRICK WHEY został wzbogacony o enzym laktazę, który jest naturalnie występującym w organizmie enzymem hydrolizującym laktozę do cukrów prostych.

 

Fundamic- Odżywczy koktajl białkowy zawiera koncentrat białka serwatkowego o stężeniu czystego białka 80%, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ponadto białko zawarte w koktajlu jest bogatym źródłem składników budulcowych mięśni w tym aminokwasów BCAA. Dodatkowo węglowodany znajdujące się w składzie Fundamic- Odżywczy koktajl białkowy przyczyniają się do przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.*

* korzystne działanie występuje w przypadku spożywania węglowodanów, ze wszystkich źródeł, przy łącznym spożyciu wynoszącym 4 g na kg masy ciała, w dawkach przyjmowanych w ciągu pierwszych 4 godzin po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych i nie później niż 6 godzin po takim wysiłku.

 

 

oraz 2 saszetki: Fundamic - Kolagen + wit. C jest produktem przeznaczonym do wsparcia narażonych na obciążenia stawów u osób aktywnych fizycznie. Każda saszetka zawiera aż 10 g hydrolizatu kolagenu, substancji, która naturalnie występuje w chrząstce stawowej. Dodatkowo produkt został wzbogacony o witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu utrzymania właściwego stanu tkanki chrzestnej oraz zapewnienia prawidłowego funkcjonowanie kości.

Odbiór Pakietów Startowych będzie możliwy tylko w biurze zawodów: hala sportowa przy ul. Sobieskiego 20 w Gnieźnie w sobotę 15.09.2018 r. w godzinach 18:00 – 21:00 i w dniu zawodów 16.09.2018 r. od godziny 7:00 do 9:00.

Pakiet odbieramy osobiście lub wypełniamy i podpisujemy upoważnienie dla osoby, która w naszym imieniu odbierze pakiet. Osoba odbierająca pakiet startowy w zastępstwie, musi mieć swój dowód osobisty i podpisane upoważnienie.

 

                                                                                                pobierz FORMULARZ UPOWAŻNIENIA

 

 treść została wydrukowana ze strony
http://www.bieglechitow.pl/strona,.html